Yarım asırlık bir çınar…

Faaliyetlerine 1967 yılında inşaat-gayrimenkul sektöründe yatırımlar yaparak başlayan Yapıkur; gerçekleştirdiği konut ve iş yeri projeleri ile hayata değer katan yapılara imza atıyor.

Doğaya ve çevreye saygılı yaşam alanları oluşturma, kaliteli yapılar üretme ve kusursuz müşteri memnuniyeti hedefi ile tam 52 yıldır Türkiye’nin yeni ve modern çehresini oluşturuyor.

İstanbul’un her köşesinde yüzlerce konut ve iş yeri projesini hayata geçiren Yapıkur; sağlam organizasyon yapısı, gelişmiş teknolojiye sahip araçları, profesyonel ve yetenekli ekibiyle her geçen gün daha da büyüyor. İnşaat kalitesinden ödün vermeden, zamanında teslim prensibiyle geleceğin mimarisini belirlemeye devam ediyor.

Bugün, yarının teminatı...

Ancak bugünü korumayı başarabilenler, geleceği inşa edebilirler... Biz de 52 yıllık yolculuğumuzda bu vizyonla ilerliyor, hayat verdiğimiz bütün projelerde çevre ile uyum içinde çalışıyoruz. Çağımızın ileri gelen bilimsel yöntem ve teknolojilerini kullanıyor, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir araçları tercih ediyoruz.

İnandığımız bu değerler bize en önemsediğimiz şeylerden birisini kazandırdı: Müşterilerimizin güvenini... Çünkü ev, bir insanın kendisini en güvende hissettiği yerdir. Bir yerde gönül rahatlığıyla yaşayabilmek için önce oraya güvenmek gerekir. Biz de Yapıkur olarak önce güven inşa ediyoruz. Maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için standartlarımızı zirvede tutuyor, dünyaca kabul edilen inşa yönetmeliklerine uygun yapılara imza atıyoruz.